Alexander Rybak Türkiye FanClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alexander Rybak Türkiye FanClub

AnasayfaDuyurularGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Alexander Rybak: "Ben Olsam Oyumu İzlanda ve Türkiye'ye Verirdim"

2 posters
YazarMesaj
Rock Star

Rock Star

Terazi Yılan

Alexander Rybak: "Ben Olsam Oyumu İzlanda ve Türkiye'ye Verirdim" Empty
MesajKonu: Alexander Rybak: "Ben Olsam Oyumu İzlanda ve Türkiye''ye Verirdim"   Alexander Rybak: "Ben Olsam Oyumu İzlanda ve Türkiye'ye Verirdim" Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 7:49 am

Tarihin en yüksek puanı Norveç'in AMA... Alexander Rybak, "BEN OLSAM OYUNU İZLANDA VE TÜRKİYE'YE VERİRDİM" diyor..

Alexander Rybak, 387 puanla Eurovision tarihinin en yüksek puanını almayı başardı.
Rybak gazetecilere yaptığı açıklamada 'Gerçekçi olmam gerekirse benim şarkım, yarışmaya katılan şarkılar arasında en iyisi değildi. Bana göre en iyisi İzlanda idi. Türkiye de çok iyiydi. Hadise çok iyi performans sergiledi ve hak ettiği puanları aldı" dedi.
Kadriye

Kadriye

Alexander Rybak: "Ben Olsam Oyumu İzlanda ve Türkiye'ye Verirdim" Empty
MesajKonu: Geri: Alexander Rybak: "Ben Olsam Oyumu İzlanda ve Türkiye'ye Verirdim"   Alexander Rybak: "Ben Olsam Oyumu İzlanda ve Türkiye'ye Verirdim" Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 6:38 pm

aLexander gerçekten Türkiye'nin şarkısını beğenmiş. Fakat buna karşın Hadise'nin 1. oLan NorveçLi yarışmacı sırf tatLıLığından kazandı demesi beni üzdü. Çünkü Hadise de güzeL söyLemesine rağmen şarkısını 1. oLduLar diye böyLe bir teLaffuz kuLLanmaması gerektiğini düşünüyorum..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alexander Rybak "Mooi weer De Leeuw" Programında
» Alexander Rybak "Mooi weer De Leeuw" Programında
» Alexander Rybak - Biyografi
» Alexander Rybak Yükseliyor
» Trendy Dergisinden Alexander Rybak